22.10.2014

Inimesed

Raul Järg

Juhataja
+372 530 100 90
raul@arhitektuurikeskus.ee

Merike Krais

Finantsspetsialist
+372 50 74 991
merike@arhitektuurikeskus.ee

Rait Talvik

Teenuste ja koolitusjuht
+372 56 978 680
rait@arhitektuurikeskus.ee

Eve Arpo

Produtsent
+372 56 460 564
eve@arhitektuurikeskus.ee

Maria Kristiin Peterson

Produtsent
+372 523 1121
maria@arhitektuurikeskus.ee

Ragne Soosalu

Projektijuht (pikemal puhkusel)
+372 58 371 984
ragne@arhitektuurikeskus.ee

Karin Kiviste

Äri- ja partnerlussuhete juht
+372 51 527 46
karin.kiviste@arhitektuurikeskus.ee

KADRI LAAR

Projektijuht
+372 52 36 139
kadri.laar@arhitektuurikeskus.ee

MOONIKA LIPP

Sündmuste koordinaator
+372 566 10 760
moonika@arhitektuurikeskus.ee

Anna Lindpere

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 5646 3229
anna.lindpere@arhitektuurikeskus.ee